Novinky
Teleskopické manipulátory Chytrý výkon, jednoduchost, spolehlivost - JCB AGRI SMARTPOWER

Na veletrhu SIMA 2017 v Paříži uvedlo JCB na trh novinku v segmentu teleskopických manipulátorů, modelovou řadu AGRI SMARTPOWER.

Nový teleskopický manipulátor JCB AGRI SMARTPOWER přináší unikátní řešení pro zemědělské operace, které nevyžadují vysoký výkon motoru. AGRI SMARTPOWER manipulátor je vybaven motorem o výkonu 74 koní (55 kW), doplněný o efektivitu a produktivitu tradičních prvků z řady teleskopických manipulátorů JCB Agri.

Manipulátor AGRI SMARTPOWER přichází s motorem JCB EcoMax o objemu 4,4 litru a výkonu 55 kW (74 koní), plnící emisní normy Tier 4 Interim, EU Stage IIIB (a možný registrovet v regionech s platnými normami Tier 4 Final do konce roku 2019) bez potřeby následného ošetření zplodin jako je SCR/AdBlue nebo DPF filtr (filtr pevných částic). Díky tomu motor zajišťuje nízké náklady provozu stroje, jednodušší údržbu a více produktivního času pro majitele.

Motor produkuje 400 Nm točivého momentu při 1 300 ot./min, zajišťujíc tažnou sílu, rychlost a hydraulický výkon potřebný pro každodenní práci na farmě.
 
AGRI SMARTPOWER bude zpočátku představen pro modely 531-70 a 536-60. V budoucnu je plánováno uvedení řady SMARTPOWER i pro jiné modely.

Podrobnější informace a technická data najdete v dokumentu ZDE.

Odkaz: JCB

Ing. Josef Vysoký
produktový manažer JCB

Dostupnost: Na dotaz
DOPORUČUJEME
Na dotaz

Mám zájem o více informací

Tato webová stránka používá cookies, aby vám umožnila co nejlepší zážitek z našich stránek.