Tato webová stránka používá cookies, aby vám umožnila co nejlepší zážitek z našich stránek.
+420 775 850 036 PEKASS +420 602 188 123 LUKROM
< Zpět na aktuality
04/21/2021

Fastrac 4220 s přesnou sečkou Horsch Maestro

Fastrac 4220 s přesnou sečkou Horsch Maestro

Předvádíme JCB Fastrac 4220 s přesným secím strojem Horsch Maestro 8CC a navigačním systémem Starfire.

Oproti letům minulým, kdy jsme byli již v dubnu zvyklí téměř na letní teploty, se nám letos jaro dlouho skrývalo a zima nechtěla říct své poslední slovo. Zasněžená zimní krajina je krásná, ale v polovině dubna už by být nemusela. Naštěstí se snad již vše vrací do normálu, slunce začíná mít sílu a teploty jsou pozvolna nahoru. My jsme si na toto období, kdy se seje kukuřice, připravili kombinaci našeho traktoru Fastrac 4220 s 8řádkovým taženým přesným secím strojem Horsch Maestro a navigačním systémem Starfire. Toto spojení funguje více než dobře a my tak už kolem Rakovnicka sejeme s touto předváděcí sestavou.

Traktor má navigaci od Starfire složenou z 10palcového displeje CC 4640, přijímače SF 6000 aktivovaného na přesný satelitní signál SF3 s přesností do 3 cm a opakovatelností v rámci sezóny a aktivací automatického řízení s funkcí track leader a section control. Tato navigace je napojena přímo na hydraulice traktoru díky výbavě Agra GPS a díky zásuvce ISOBUS ovládá i sečku Horsch.

Pohodlí a efektivita traktoru v kombinaci s kvalitní sečkou Horsch a technologicky bezkonkurenční navigací Stafrire Vám udělá radost. Pokud máte potřebu více informací, popřípadě byste chtěli předvést tuto soupravu, tak se na nás neváhejte obrátit.

  • Ing. Lukáš Kašpar | produktový manažer JCB Fastrac (PEKASS a.s.)