Tato webová stránka používá cookies, aby vám umožnila co nejlepší zážitek z našich stránek.
+420 775 850 036 PEKASS +420 602 188 123 LUKROM
< Zpět na aktuality
08/11/2021

Fastrac a Quick

Fastrac a Quick

Pobočka PEKASS Příbram předala další Fastrac řady 4000. Tentokrát šlo o model 4160 doplněný čelním nakladačem od společnosti Quick v modelu Q6M.

Nakladač na čele žlutého traktoru se pyšní mimo jiné také maximální nosností 2 470 kg, 800 mm od oka výložníku v maximální výšce, která je v tomto případě 4,25 metru. Práce s čelním nakladačem je i přes větší rozměr traktoru pohodlná, a to hlavně díky oběma odpruženým nápravám. Odpružení traktoru lze uživatelem nakonfigurovat přímo na podmínky aktuální práce a díky řízené zadní nápravě. Právě ta je největší výhodou stroje. Umožňuje traktoru pohybovat se na mnohem menším prostoru než v případě konkurenčních strojů podobných rozměrů a může tak suplovat i některé práce místo manipulátoru.

Samotný nakladač Quick je znám pro svou bezkonkurenční kvalitu. Tento konkrétní disponuje výbavou Q-companion, což je systém umožňující vážení manipulovaného materiálu, nastavování výšek a úhlů a rovněž poloautomatickou činnost nakladače. Výhodou zde také je aplikace, kterou si obsluha jednoduše nainstaluje do telefonu nebo tabletu a celou činnost zde může monitorovat. Ve spojení s telematickým systémem LiveLink tak máte veškeré informace na jednom zařízení bez nutnosti zdlouhavé manuální evidence.

  • Ing. Lukáš Kašpar | produktový manažer JCB Fastrac (PEKASS a.s.)