Fastrac jen do dopravy? Omyl!

06.03.2018

Nýřanská pobočka PEKASS v únoru aktivně předváděla u zákazníků v západních Čechách traktory JCB Fastrac nové řady 8000.

Nové nejsilnější traktory Fastrac 8330 od společnosti JCB jsou vybaveny 8,4litrovým, 6válcovým AGCO/SISU Power turbomotorem o výkonu až 348 koní. Disponuje 2 rozsahovou převodovkou Vario AGCO ML 260 CVT s maximální rychlostí 73 km/hod a plně odpruženým podvozkem rámové konstrukce. Jak je již u těchto špičkových traktorů zvykem, brzdy jsou dvoučelisťové kotoučové a včetně ABS. O bezpečnou a pohodlnou jízdu není třeba mít obavy.

K pohodlí obsluhy napomáhá rovněž zcela nová kabina, ve které najdeme luxusní sedadlo s možností natáčení do boku a sedadlo spolujezdce potažené kůží. Pro pohodlnou práci v nočních podmínkách je traktor vybaven 360stupňovým pracovním LED osvětlením a je kompatibilní GPS ready, což znamená, že je připravený na instalaci GPS navigací včetně autopilota.
Za tohoto krasavce nýřanští zapřáhli 8radličný pluh značky Kverneland s packomatem. Obsluha byla mile překvapena. Při orbě na staré louce byl prokluz pneumatik 12 %, pracovní rychlost byla 8 - 9 km/hod a traktor byl osazen čelním závažím 900 kg a na zadní nápravě 1 600 kg. Tato nová řada traktorů Fastrac 8000 dokazuje, že Fastrac již nepatří jen na silnice.

Pokud se i vy chcete přesvědčit o kvalitách nového traktoru JCB Fastrac 8000 a vyzkoušet si ho ve vlastních  podmínkách, obraťte se na svého obchodní zástupce PEKASS a.s. v Čechách nebo na LUKROM spol. s r.o. na Moravě.

Nablýskanou verzi tohoto traktoru si můžete prohlédnout na veletrhu TECHAGRO 2018, a to ve dnech od 8. do 12. dubna 2018 v pavilonu P brněnského výstaviště.   

Jan Staněk
OZ PEKASS Nýřany

 

Tato webová stránka používá cookies, aby vám umožnila co nejlepší zážitek z našich stránek.