Tato webová stránka používá cookies, aby vám umožnila co nejlepší zážitek z našich stránek.
+420 775 850 036 PEKASS +420 602 188 123 LUKROM
< Zpět na aktuality
11/26/2019

Fastrac s neseným rozmetadlem na kultivačních kolech? Žádný problém!

Na začátku listopadu pobočka PEKASS v Milovicích absolvovala jedno z posledních předvádění před začátkem zimního období. Přinášíme Vám záběry přímo z "místa činu".

Na videu můžete vidět stroj JCB FASTRAC 4190 s neseným rozmetadlem Bogballe. Traktor byl osazen kultivačními koly s rozchodem 2,25 m a mohl tak najíždět na vyjeté kolejové řádky bez toho aniž by poškodil porost. Díky řízené zadní nápravě nepřejížděl porost ani na souvratích, kde se otáčel pouze v jedné koleji.

S naším strojem můžete tyto práce dělat v pohodlí díky hydropneumaticky odpruženým nápravám, bezstupňové hydromechanické převodovce a řízené zadní nápravě. Stroj je také možno agregovat s přídavnou násypkou na průmyslová hnojiva umístěnou přímo za kabinou na třetí nástavbě. Fastrac má na této nástavbě nosnost 4 tuny, o které si tak můžete navýšit množství hnojiva a snížit tak prostoje při doplňování rozmetadla.

Pokud máte i Vy chuť vyzkoušet JCB FASTRAC, tak se neváhejte ozvat a zarezervovat si ho třeba již na jaro opět v této podobě.

  • Ing. Lukáš Kašpar | produktový manažer JCB