Bazar
Traktory JCB Fastrac 4220

Motor AGCO POWER, 6 válcový dieslový SISU 66AWF Turbomotor, chlazený plnohodnotně vzduchem s osvědčeným systemem SCR a technologií Active traction, která řídí hladinu točivého momentu, objem: 6,6 l, výkon: 162 kW (217 hp), max. výkon,  175 kW (235 hp) kroutící moment při 1450 ot/min. - 950 Nm, Common-Rail vstřikování, splňuje normu výfukových plynů stupeň IV / T4 Final
Převodovka Dvourozsahová hydromechanická převodovka CVT s plynule měnitelným převodem a 6 provozními režimy. Převodovka dosahuje rychlosti 50 km/h již při 1400 ot./min resp. rychlosti 60 km/h při 1600 ot./min.Zajišťuje optimální využití výkonu a točivého momentu s plynulým zrychlením a přenosem výkonu. Lamelová pojezdová spojka v olejové lázni.   
Brzdy Dvoučelisťové kotoučové brzdy na obou nápravách + systém ABS, Vzduchové brzdy včetně vývodu pro přívěs - dvouokruhové (jednookruhové volitelné), Ruční brzda s pérovým posilovačem (aut. zabrzdí všechna kola na obou nápravách)
Hydraulika Load-Sensing hydraulika, axiální pístové čerpadlo 148 l/min, provozní tlak 210 barů, 3 elektronicky ovládané dvojčinné HO s regulací množství a časováním, průtok 100 l/min v sér. výbavě, Volná zpátečka vzadu 
Kabina COMMAND PLUS nová kabina - prostorná, pohodlná, praktická. O 10 % více místa než nejprostornější kabiny konkurenčních traktorů. Plnohodnotné sedadlo spolujezdce. Natočení sedadla řidiče až o 50 stupňů vpravo a 20 stupňů vlevo.Klimatizace, vytápění. Plně nastavitelné sedadlo řidiče a sloupek řízení. Chladící box a sklopitelná opěra sedadla spolujezdce. 2 kompletně prosklenné dveře, prodloužená vyhřívaná a elektricky nastavitelná zpětná zrcátko vlevo a vpravo na kabině, multifunkční joystik pro ovládání převodovky a všech funkcí traktoru, Touch-Screen barevný dotykový displej, mnohočetné menu pro nastavení funkcí, Pneumaticky odpružené vyhřívané sedadlo řidiče, standardní sedadlo spolujezdce, Pracovní světlomety 8 vpředu a 6 vzadu na kabině, LED pracovní světla a další std. volitelné
Odpružení  Z-rám ,hydropneumatické odpružení s automatickým vyrovnáváním přední i zadní nápravy
Řízení  Hydrostatické řízení přední i zadní nápravy s pevným poměrem, volitelné moderní řízení reagující na rychlost. Možnost zvolení 5 různých druhů řízení pro maximální produktivitu a minimální poškození rostlin.Zadní náprava s řízenou uzávěrkou, přední náprava má volitelné diferenciály. Samostatné zubové čerpadlo pro řízení a hydraulické odpružení zadní nápravy.
Tříbodový závěs  Zadní tříbodový závěs s nosností 8000 kg s novou geometrií, přední tříbodový závěs disponuje nosností 3500 kg. 
Nápravy Přední a zadní náprava s hydraulickou uzávěrkou diferenciálu, Pohon všech 4 kol s lamelovou spojkou s odpojením pohonu před. Nápravy.
Ostatní  Návod k obsluze, skříňka na nářadí, Lakování JCB žluté, šasi černá, Livelink systém, Záruka 1 rok
 

Hyraulické válce zadního tříbodového závěsu s nosností 8 tun, Vyhřívaná a elektricky nastavitelná zrcátka na obou stranách, LED světlomety na schůdkách kabiny, Zásuvka pod sedadlem spolujezdce, Pracovní světlomety 8 vpředu a 6 vzadu, Chladící box a sklopná opěrka sedadla spolujezdce s úpravou jako stůl, Dvoučelisťové kotoučové brzdy

Vynikající jízdní vlastnosti, obě řízené nápravy v již základní výbavě, dobré rozložení váhy, které nevyžaduje pro dosažení výborné trakce takové množství závaží jako u jiných konkurentů, kabina, které nemá ve svém prostoru a viditelnosti konkurenci, jedinečné odpružení jak zadní tak přední nápravy díky němuž zažijete pohodlí jako nikde jinde a mnoho dalšího.

 

Kontakt: Ing. Lukáš Kašpar. mob.: +420 777 730 870, e-mail: lukas.kaspar@pekass.eu

Dostupnost: Ihned
DOPORUČUJEME
3 249 000,00 Kč
120 333,00 €
Cena je uvedena bez DPH.

Mám zájem o více informací

Galerie
Tato webová stránka používá cookies, aby vám umožnila co nejlepší zážitek z našich stránek.