Manipulátor na hřišti

10.10.2018

Pan Róbert Janek z Blšan je naším dlouholetým velkým partnerem a můžu hrdě říct, že i kamarádem.

V dlouhé koloně strojů dodaných od společnosti PEKASS, najdete nejen šest traktorů ANTONIO CARRARO, tři samochodné sekačky GRILLO, z toho dva kusy jsou největšími modely - FD 2200 TS s ohromnou žací lištou 1 800 mm, které jsme do Blšan dodali zhruba před půl rokem.

Nejnovějším přírůstkem do této řady strojů s motorem, je manipulátor JCB 525-60 Agri Plus. Tento teleskopický manipulátor byl zákazníkem zvolen především pro svoji celkovou hmotnost a kompaktní konstrukci. Pracovní nasazení pana Janka je, dá se říct, po celé republice a stroje je nutné velmi často převážet vlastními nákladními automobily. Z tohoto důvodu padla volba na tento model.

V minulém týdnu byl nový manipulátor nasazen při rekonstrukci fotbalového hřiště, kde nakládal zeminu a písek na traktorové návěsy. Pan Janek velmi chválil ohromnou výkonnost, úžasnou manévrovatelnost, přesnost a citlivost ovládání žluté "pětdvapětky".

Teleskopický manipulátor JCB 525-60 Agri Plus byl zakoupen za přispění služby PEKASS FINANCE, po servisní stránce je v péči rakovnické pobočky a také využívá služby PEKASS ASSISTANCE.

Děkujeme Róberovi Jankovi za úžasnou spolupráci a přejeme mu další spolehlivý stroj do jeho motorového stáda.

Odkaz: JCB

Petr Vomáčka
OZ PEKASS Rakovník

 

Galerie
Tato webová stránka používá cookies, aby vám umožnila co nejlepší zážitek z našich stránek.