Manipulátory nejen pro zemědělce

01.08.2018

Od letošního jara jsou v plném nasazení u Správy a údržby silnic Plzeňského kraje, p.o. dva nové manipulátory JCB modelové řady 560-80 AGRI SUPER. Tito noví pomocníci mají nosnost až 6 tun a maximální výšku zdvihu 7,9 metru.

Pohon zajišťuje dieselový motor JCB Ecomax o výkonu 145 koní a pomocí šestistupňové převodovky s možností automatického řazení umožňuje manipulátorům velmi rychlé přesuny mezi pracovišti až čtyřicetikilometrovou rychlostí. Hydraulický systém s regenerativní hydraulikou šetří palivo a čas při práci s teleskopickým výložníkem. Prostorná a komfortní kabina obsluhy je vybavena automatickou klimatizací a pomocí integrovaného ovladače hydraulických funkcí v opěrce sedadla, má obsluha opravdu velmi dobré a pohodlné pracovní podmínky. Opět se potvrdil skvělý výhled z manipulátorů JCB. Díky nízko uloženému teleskopu a skosené kapotě motoru, je kolem stroje velmi dobrý výhled na všechny strany.

Manipulátory mají několik pracovních adaptérů, které je možné díky rychloupínacímu zařízení Q-FIT, velmi snadno a rychle vyměňovat.

Děkujeme Správě a údržbě silnic Plzeňského kraje za projevenou důvěru a našim novým strojům v jejich pohodlných sedadlech přejeme spokojené strojníky.

Odkaz: JCB

Petr Vomáčka
OZ PEKASS Rakovník

 

Galerie
Tato webová stránka používá cookies, aby vám umožnila co nejlepší zážitek z našich stránek.