+420 775 850 036 PEKASS +420 602 188 123 LUKROM
< Zpět na aktuality
02/15/2024

Originální příslušenství nasazeno na jarní úklid

Zametací kartáč JCB SC 240

Jaro se nezadržitelně blíží. Je to doba jako dělaná pro jarní úklid komunikací, chodníků a venkovních prostor průmyslových areálů.

Ideálním pomocníkem při jarním úklidu vašeho areálu může být zástupce originálního příslušenství JCB zametací kartáč SC 240 se zásobníkem.

Zametací kartáč SC 240 má pracovní záběr 2,4 metru. Je vybaven sběracím zásobníkem, do kterého můžete vmést až 320 kg nečistot. Štětiny kartáče velkého průměru (610 mm) jsou vyrobeny z oceli a polypropylenu, což zaručuje jejich odolnost a vynikající úklid povrchu čištěné plochy. Navíc může být SC 240 vybaven za příplatek krajním přimetacím kartáčem, který usnadňuje čištění komunikací podél obrubníků. Přimetací kartáč lze libovolně upevnit na levou či pravou stranu. Aby se během práce nevytvářelo mračno prachu je SC 240 vybaven i systémem kropení. To se skládá z děrovaného ocelového potrubí, které vede podél celého kartáče a nádržky na vodu (234 l), která je součástí sběracího zásobníku. Odnímatelné vypouštěcí zátky umožňují snadné čištění a vyprazdňování nádržky. Odolný horní kryt dodává zametacímu kartáči větší pevnost, aby vydržel nárazy při každodenním používání. Pro ideální kopírování čištěného povrchu je zametací kartáč vybaven plovoucím rámem, který automaticky kopíruje obrys terénu a udržuje výkon zametače.

SC 240 vyžaduje jeden dvojčinný hydraulický okruh (průtok 40 až 60 l/min) pro ovládání pohonu kartáče a sběrného zásobníku, který je hydraulicky otevíratelný. Zametání a vyprazdňování zásobníku je ovládáno z kabiny obsluhy pomocí ovládacího joysticku nakladače. Zametací kartáč SC 240 může být uchycen na jakýkoliv stroj JCB s rychloupínacím závěsem Q-fit nebo pomocí paletizačních ližin.

Originální příslušenství JCB vám může usnadnit práci, a to nejen při pracech souvisejích se zemědělskou výrobou. Je kvalitní, spolehlivé a kompatibilní s manipulační technikou JCB, kterou v ČR oficiálně zastupujeme.

Pro více informací se můžete obrátit na manažera pro prodej náhradních dílů JCB (LUKROM): Josef Obadal, mob.: +420 724 519 084, e-mail: Josef.obadal@lukrom.cz, nebo na vedoucího pro prodej náhradních dílů (PEKASS): Jiří Novák, mob.: +420 777 793 350, e-mail: jiri.novak@pekass.eu.

  • Petr Sedláček | produktový manažer JCB (LUKROM, spol. s r.o.)