Předvádění žlutých traktorů začíná

01.03.2019

Právě v těchto dnech začínáme v okolí poboček PEKASS Milovice a Rakovník (se sídlem v Senomatech) s předváděním vlajkové lodi JCB v traktorové technice – JCB Fastrac.

Traktor Fastrac 4220 spolu s rozmetadlem průmyslových hnojiv BOGBALLE M35W již brázdí pole a pokud chcete i vy okusit přednosti spojení těchto dvou strojů, máte možnost.

Fastrac se do tohoto pracovního spojení hodí už jen díky celkovému odpružení na obou nápravách poskytující bezkonkurenční komfort, Vario převodovce snadné na ovládání a především řiditelné zadní nápravě. Ta kopíruje nápravu přední a tak vytváří na poli pouze jeden kolejový řádek.

Bogballe disponuje klínováním včetně GPS, výměnnými lopatkami dle vašich požadavků na 18, 24, 27, 30 a 36 metrů, kontrolou sekcí a dalšími funkcemi. Na pobočce v Senomatech se ve stroji pomocí ISOBUS ovládá na terminálu GPS od TRIMBLE model GFX 750.

Přinášíme vám fotografie z předvádění v Zemědělském družstvu Čistá u Mladé Boleslavi. Fastrac zde jezdí na polích v okolí Bělé pod Bezdězem. Hnojí se zde ledkem vápenatým s dávkou 200 kg/ha a aplikační rychlostí 22 km/h.

Pokud máte zájem o předvádění přímo u Vás, neváhejte a zavolejte nám.

 

Odkaz: JCB

 

Ing. Lukáš Kašpar

produktový manažer JCB Fastrac, PEKASS a.s.

Galerie
Tato webová stránka používá cookies, aby vám umožnila co nejlepší zážitek z našich stránek.