Tato webová stránka používá cookies, aby vám umožnila co nejlepší zážitek z našich stránek.
+420 775 850 036 PEKASS +420 602 188 123 LUKROM
< Zpět na aktuality
01/25/2022

Traktory Fastrac nezastaví ani tuhá zima

JCB Fastrac 4220 v zimní úpravě

Traktory JCB Fastrac pracují i v zimě a takřka nic je nezastaví! Ukazují nám, že jejich využití je opravdu univerzální a lze s nimi pracovat napříč obory podnikání a napříč různými ročními obdobími.

Společnost PEKASS pro tento rok představila jedinečný stroj, který můžete aktuálně potkat na Orlickoústecku. Řeč je o traktoru Fastrac 4220, který je osazen nástavbovým sypačem Gmeiner o objemu 2 000 litrů a čelní radlicí. Díky tomu je schopen plnohodnotně ošetřit vozovku v rámci jednoho přejezdu! A to při zachování všech výhod Fastracu řady 4000 - komfort, rychlost, průchodnost, obratnost.

Další využití stroje v průběhu roku je nasnadě. Až se tedy zase oteplí, údržba silnic se změní především na sekání trávy, a pak půjde o možnost montáže výkonných sekacích ramen. Čelní sekací rameno je připojeno přes DIN upínací desku, stejnou, jaká slouží pro uchycení zimního pluhu. Čelní vývodový hřídel je možno umístit stranově tak, jak je v komunální sféře standardem. Pro maximální efektivitu práce je možné použít druhé sekací rameno, které se montuje za kabinu řidiče. Díky blokaci jak předního, tak zadního odpružení Fastrac "unese" i ramena s největším dosahem na trhu.

Obsluhy traktorů si nejvíce cení komfortu při práci se strojem. Při přesunech zajišťuje plné odpružení obou náprav a vysokou míru pohodlí i na nerovných silnicích.

Jak Fastrac zvládá zimní údržbu můžete vidět v krátkých videích na našem kanále YouTube (odkazy uvádíme níže).

  • Ing. Jan Mrkos | produktový manažer JCB Fastrac (PEKASS a.s.)