Unikátní Robot

11.12.2017

V listopadu jsme předali našemu partneru firmě STROMEKO s.r.o. z Bratronic pásový smykem řízený nakladač JCB ROBOT 320 T s lesní frézou JCB FC60HF.

Nakladač pohání 4 válcový motor JCB o výkonu 55 kW s výfukem doplněným o lapač jisker. Chlazení je doplněno o zpětný chod ventilátoru. Pohon je hydrostatický dvoustupňový. Hydraulika je s vysokým průtokem HIGH-FLOW až 135 l/min. Rameno výložníku je se systémem odpružení s plovoucí polohou a zesílenými vysoce pevnostními čepy. Klimatizovaná kabina splňuje požadavky bezpečnosti ochrany posádky ROPS/FOPS doplněná o lesnický balíček FOPS, který obsahuje zesílené čelní sklo z tvrzeného plastu. Nakladač je doplněn o řadu ochranných prvků proti vniknutí větví do stroje. Zesílená ochranná mříž chladiče, doplňkové kryty hydraulických rozvodů, doplňková ochrana rolen pásu a zesílená podlaha nakladače pomocí ocelového plátu.

Stroj je určen pro likvidaci náletových dřevin hydraulicky poháněnou frézou JCB modelem FC60HF.

Obsluha stroje prošla vícestupňovým zaškolením ovládání stroje a nastavení velkého množství  ovládacích funkcí.

Stroj je financován pomocí PEKASS FINANCE a doplněný o službu PEKASS ASSISTANCE, díky níž jsou náklady na provoz stroje ve standardní výši.

Nakladač si přebíral osobně jednatel společnosti pan Tomášek a my jemu i celé firmě STROMEKO s.r.o. přejeme, aby nový žlutočerný pracant splnil všechna očekávání.

Odkaz: JCB

Petr Vomáčka
OZ PEKASS Rakovník

Galerie
Tato webová stránka používá cookies, aby vám umožnila co nejlepší zážitek z našich stránek.