Tato webová stránka používá cookies, aby vám umožnila co nejlepší zážitek z našich stránek.
+420 775 850 036 PEKASS +420 602 188 123 LUKROM
< Zpět na aktuality
05/18/2020

VIDEO 9 Uživatelská recenze JCB 532-60 Agri

Na začátku května letošního roku jsme se intenzivně zaměřili na předvádění nejnovějšího člena rodiny JCB, a to na manipulátor JCB 532-60 Agri.

Jak již bylo řečeno, manipulátor JCB 532-60 Agri je naprosto novým modelem v řadě teleskopických manipulátorů. Stroj je vybavený vlastním motorem JCB EcoMAX, má nápravy z vlastních dílen JCB, nelze opomenout také špičkovou nejtišší kabinu na trhu CommandPlus a třeba SMART hydrauliku a mnoho dalšího. Všechno toto moderní vybavení je zabalené v mimořádně funkčním a kompaktním stroji, který si své místo najde v podniku s živočišnou i rostlinnou výrobou. Zkrátka všude tam, kde potřebujete efektivně manipulovat s jakýmkoliv materiálem.

Samozřejmě nás zajímaly i názory samotných uživatelů, a proto jsme se vydali na farmu do Plzeňského kraje, kde mají bohaté zkušenosti jak s předchozími modely teleskopických manipulátorů JCB, tak právě s novinkou JCB 532-60 Agri. Pan Spurný uvedl, že největší rozdíl vidí v nové kabině, která je podstatně prostornější a obsluze poskytuje lepší výhled. Také si rychle zvykl na nové umístění ovládacích tlačítek, přehledný display komunikující v českém jazyce. Mile ho překvapil i samotný vyšší výkon ventilace.

Tento model je v současné době k dispozici jako předváděcí stroj a je možné si jej zapůjčit na jakékoliv pobočce PEKASS po dohodě s našimi obchodními zástupci. Pro více informací je neváhejte kontaktovat, případně kontaktujte našeho produktového manažera Ing. Michala Antona (mob. 775 850 036), který Vám rád sdělí všechny potřebné informace.

  • Ing. Michal Anton | produktový manažer JCB