Tato webová stránka používá cookies, aby vám umožnila co nejlepší zážitek z našich stránek.
+420 775 850 036 PEKASS +420 602 188 123 LUKROM
< Zpět na aktuality
04/05/2022

Vyzkoušejte si zajímavou soupravu

JCB Fastrac 8330 a Horsch Titan UW 34

Soupravu tvořenou traktorem JCB Fastrac 8330 a překládacím vozem Horsch Titan UW 34 je nyní možné vyzkoušet i u vás.

Hlavní žňová sezóna je zatím ještě relativně daleko, avšak kdo je včas na ni připravený, nebude překvapený, že mu chybí dostatečná kapacita pro převozy sklízených komodit.

Zajímají vás parametry jednotlivých strojů, které vám předvedeme? Zde jsou.

Překládací vozy Horsch Titan mají objem ložné plochy astronomických 34 m3. Vysoký objem snižuje možné prostoje a díky navržené koncepci je složité manévrování s překládacím vozem již dávnou minulostí. Sklopný šnekový dopravník patří se svým výkonem 18 tun/min k těm nejvýkonnějším na trhu. Celý objem ložné plochy je vyprázdněn za pouhých 90 vteřin a konstrukce jediného šneku zabrání poškození zrn.

Překládací vůz se nabízí na 2 podvozcích: Kolová verze s pneu 900/60 R 32 a s hydraulicky stavitelnou nápravou, kdy se každé kolo posune o 30 cm směrem ven. To posiluje stabilitu a snižuje tlak na půdu, aby kola nejela ve stopách traktoru. Na přání je možné dodat překládací vůz s pásovým podvozkem, který snižuje tlak na půdu a zároveň zvyšuje průchodnost terénem. U šnekových dopravníků je velká škála volitelné výbavy: Kamerový systém, plachta, integrované váhy atd.

Zmíněný překládací vůz bude pro předvádění agregován s traktorem JCB Fastrac 8330. Srdcem tohoto traktoru JCB je motor AgcoPower o jmenovitém výkonu 335 koní, který se pojí s Vario převodovkou. Výhodou Vario převodovky je, že umožňuje plynulou změnu rychlosti od 0,1 km/h do 70 km/h. Díky tomu je ideální pro citlivé plnění odvozních prostředků překládacím vozem i rychlé přesuny po poli. Fastrac je ve standardu vybaven hydropneumatickým odpružením obou náprav, které poskytuje bezkonkurenční komfort a obsluze nejenže zpříjemní dlouhé pracovní dny v době žní, ale také zvýší rychlost a celkovou výkonnost této soupravy. Kabina traktoru je centrálně umístěná a s prosklenou plochou 6,6 m2 poskytuje výborný výhled do všech stran. Sedadlo řidiče se natáčí včetně loketní opěrky s multifunkčním joystickem až o 20° vlevo a 50° vpravo, čímž ulehčuje obsluze výhled vzad a ovládání šneku překládacího vozu.

Pokud si budete chtít vyzkoušet překládací vůz Horsch Titan UW 34, nebo se o těchto strojích dozvědět více, můžete nás kontaktovat e-mailu: vit.polak@pekass.eu nebo na telefonu: 773 747 839.

Takžéž vám rádi poradíme a poskytneme potřebné informace o traktorech JCB Fastrac, a to na e-mailu: jan.mrkos@pekass.eu nebo na telefonu: 775 850 028.

  • Ing. Jan Mrkos | produktový manažer JCB Fastrac (PEKASS a.s.)