Tato webová stránka používá cookies, aby vám umožnila co nejlepší zážitek z našich stránek.
+420 775 850 036 PEKASS +420 602 188 123 LUKROM
< Zpět na aktuality
04/12/2021

Žlutý obr přichází

JCB 427 HT AGRI

Je to už každoročním pravidlem, že konec zimy a začátek jara bývá bohatý na předávání zemědělské techniky našim zákazníkům. Hlavní zemědělská sezóna totiž začíná.

Ne jinak je tomu samozřejmě i v letošním roce. Jsme velmi rádi, že i v tomto, pro většinu z nás, nepříjemném a složitém období, Vás můžeme informovat o dalších spokojených majitelích nové zemědělské techniky.

Ve Vlašimi na pobočce Pekassu je v posledních dnech velmi rušno. Hned v první jarní den tam přivítali očekávanou dodávku stroje ze Spojeného království. Byl to žlutý obr, konkrétně kloubový nakladač JCB 427 HT AGRI.

JCB 427 HT AGRI je nejprodávanějším modelem v této kategorii, navíc v maximální možné výbavě. Jelikož stroj bude pomáhat především v živočišné výrobě (dusání senáže a siláže, nakládky hnoje aj.), je osazen pneumatikami značky MICHELIN MEGABIB o rozměru 750/65 R26. Kromě toho je stroj vybaven systémem automatického centrálního mazaní veškerých mazacích míst stroje, tj. náprav, řízení a výložníku. Obsluha se tedy nemusí téměř o nic starat. Vzhledem k tomu, že stroj bude používat velký zemědělský podnik, který má své provozy živočišné výroby vzdálené i několik kilometrů od sebe, rozhodl se náš zákazník pro výbavový stupeň odpružení ramene výložníku Smooth Ride Systém (SRS), který díky své funkci šetří jednak stroj, ale také jeho obsluhu při nekončících zemědělských činnostech a přejezdech po silnici s tím souvisejících. Další prvky, jako je 6stupňová převodovka se zámkem točivého momentu, uzávěrka diferenciálu nápravy, hydraulické rychloupínání nářadí, zadní přídavné závaží (280 kg), automatická klimatizace, antikorozní ochrana chladiče a couvací kamera, je dnes u těchto strojů již téměř standardní výbavou.

Další důvod, který budoucího uživatele přesvědčil ke koupi, je výhodné financování JCB FINANCE, které je dotováno výrobním závodem a zákazník díky tomu může čerpat nespočet výhod a slev!

Jak vidno, i po Brexitu je o stroje JCB z Velké Británie stále neutuchající zájem a dodávky strojů to nijak neovlivňuje. V minulém týdnu z téže pobočky odjel ke svému novému majiteli teleskopický manipulátor 542-70 AGRI PLUS. Další stroje, které zde ve Vlašimi noví zákazníci očekávají, jsou rovněž z oblasti "teleskopů", a to modely 536-95 a 542-70 a jak jinak, než v maximálních možných výbavách, tedy ve verzích AGRI SUPER a AGRI XTRA.

Děkujeme všem naším zákazníkům za důvěru v naši techniku a přejeme mnoho najetých motohodin a bohatou letošní sklizeň.
V případě, že budete mít v letošním roce zájem o vyzkoušení nebo koupi kteréhokoliv stroje, neváhejte se na nás obrátit.

  • Stanislav Vála | vedoucí PEKASS Vlašim